Tworzenie stron internetowych

Oferuję usługi tworzenia stron internetowych. Tworzę proste i rozbudowane witryny internetowe. Strony Landing Page, jednostronicowe OnePage, strony firmowe wizytówki, blogi, rozbudowane serwisy ofertowe, sklepy internetowe i portale. Zapewniam również opiekę i administrację nad Twoim projektem w sieci.

Tworzę profesjonalne strony internetowe gotowe do prezentacji Twojej oferty dla klientów z Opolszczyzny i zdobywania klientów z wyszukiwarki Google dla lokalnych wyników wyszukiwania. Swoje usługi w zakresie tworzenia stron internetowych kieruję do firm, instytucji i osób prywatnych z Opolszczyzny. Szczególnie z miejscowości Opole, Brzeg, Namysłów, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Olesno, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce, Strzelce Opolskie.

Strona internetowa to najlepszy i najtańszy sposób na reklamę w internecie i pozyskanie klientów z organicznych wyników wyszukiwania wyszukiwarki. Czytelna, intuicyjna i estetyczna strona internetowa skutecznie zaprezentuje Twoją ofertę i sprawi, że użytkownik skorzysta z Twoich usług.

Stworzę dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, spełniającą Twoje oczekiwania i atrakcyjną wizualnie, aby budowała Twój wizerunek w sieci. Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy – skontaktuj się ze mną! Zaprojektuję dla Ciebie stronę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb!

Jakie strony internetowe tworzę?

Tworzę strony internetowe oparte o system zarządzania treścią CMS WordPress. Projektuję i wdrażam strony dla małych, średnich i dużych firm, portale internetowe, blogi, strony wizytówki typu OnePage, sklepy internetowe, a także programuję aplikacje internetowe.

Przyjazne wyszukiwarce Google i zoptymalizowane do pozycjonowania

Wszystkie strony, które tworzę są przyjazne wyszukiwarkom i są gotowe do pozycjonowania. Planując budowę i projektując architekturę strony internetowej zwracam uwagę aby strona spełniała wskazówki dla webmasterów wyszukiwarki Google Search. Dbam o to, aby wszystkie elementy wpływające na efektywność działań SEO oraz widoczność w wyszukiwarkach były dobrze wykonane.

Dobrze działające na każdym urządzeniu i każdej wielkości ekranie

Tworzę nowoczesne strony responsywne, które działają poprawnie, nie zależnie na jakim urządzeniu są oglądane. Czy to będzie smartfon, tablet, laptop, komputer typu PC dostosowują się do każdej wielkości ekranu i w prawidłowy sposób wyświetlają zawartość. Strona internetowa responsywna wykonana w technologii RWD (Responsive Web Design) idealnie sprawdza się w działaniu na małych ekranach, gdzie prezentuje zawartość w sposób czytelny i przejrzysty. Intuicyjny interfejs użytkownika i szybkość działania z pewnością wpłyną korzystnie na postrzeganie Twojego biznesu przez użytkownika.

Realizujące cele marketingowe i mierząca efekty swojego działania

Tworzę strony internetowe nastawione na realizację konkretnych celów marketingowych. Podstawowym jest oczywiście skierowanie ruchu z wyszukiwarki na Twoją stronę. W przypadku niektórych branż to może nie wystarczyć aby skutecznie pozyskać klienta. Zaprojektuję mechanizmy zachęcające użytkownika do wykonania działania oraz zmierzymy efektywność kampanii. Zintegrowany system analityczny Google Analytics wraz z narzędziami do pomiaru konwersji pozwoli na zbieranie informacji skąd pochodzą użytkownicy Twojej witryny, czego szukają w wyszukiwarce oraz jak reagują na Twoją ofertę. Dzięki temu będziesz mógł optymalizować działania marketingowe, optymalizować konwersję i skuteczniej prowadzić biznes.

Typy stron internetowych, które realizuję

Strona internetowa OnePage

Bardzo prosta strona internetowa zbudowana na jednej podstronie. Jest to tylko strona główna, zawierająca kilka sekcji, w których zawarte są najważniejsze informacje o ofercie. Zajmujemy się tworzeniem stron dla małych przedsiębiorców.

Wykonam dla Ciebie stronę wizytówkę, która na jednej stronie zaprezentuje ofertę, informacje o firmie, dane kontaktowe, galerię realizacji i inne podstawowe informacje o Twojej działalności. Strona jest jedna, ale może być długa, a dzięki intuicyjnej nawigacji użytkownik na pewno szybko odnajdzie interesujące go informacje.

Strona internetowa dla firm

Przejrzysta i funkcjonalna strona, zawiera od kilku do kilkunastu zakładek. W każdej zakładce możesz szczegółowo opisać ofertę. Strona firmowa jest najczęściej stosowana formą prezentacji oferty wśród małych i średnich firm. Oferta zaprezentowana w takiej witrynie nie ogranicza się tylko do skrótowego przedstawienia najważniejszych usług. Zawiera rozbudowane opisy i prezentacje usług i produktów. Dzięki temu dociera do większej liczby użytkowników szukających produktów i usług w wyszukiwarce Google. Ma większy zasięg i widoczność w wyszukiwarce na frazy z tzw. długiego ogona i celniej trafia w potrzeby użytkownika.

Wykonam stronę dla Twojej firmy, która sprosta oczekiwaniom klientów. Wykonam projekty podstron, napiszę i wprowadzę treści, przygotuję grafiki i zdjęcia.

Rozbudowana strona internetowa

Witryna składa się z wielu działów, stron i zakładek. Posiada rozbudowaną strukturę informacji, różne sposoby prezentacji treści, w zależności od jej rodzaju.

Chcesz stworzyć rozbudowaną stronę internetową? Stworzę dla Ciebie projekt strony z wieloma zakładkami, dedykowanymi działami do prezentowania oferty w sposób dostosowany dla danego działu. Dzięki temu szczegółowo zaprezentujesz swoją ofertę klientom.

Sklep internetowy

Jeśli planujesz sprzedawać produkty bądź wartości niematerialne i prawne w internecie, potrzebujesz narzędzie, które będzie wspierać Twoje działania. Nowoczesny sklep internetowy w oparciu o wtyczkę WooCommerce doskonale sprawdzi się w tym zadaniu. Dzięki niemu będziesz sprzedawać nie tylko fizyczne produkty, ale także szkolenia, kursy, poradniki bądź to na zasadzie dostępu po wykupieniu abonamentu, albo do pobrania w postaci plików, np. PDF.

Tworzenie stron internetowych na podstawie indywidualnego projektu

Indywidualny projekt strony internetowej to nie tylko warstwa graficzna, wizualna i ogólny wygląd. To także przemyślana architektura informacji, struktura witryny i ścieżka prowadzenia klienta od strony wejścia Landing Page do działania.

Strony na podstawie projektu dedykujemy osobom, które szczególny nacisk kładą na tworzenie wizerunku swojego biznesu w sieci. Oczekują bezkompromisowości w działaniu witryny i prezentacji swojej oferty. Mają plan dla swojego biznesu, który jest unikatowy i wymaga nietypowych rozwiązań.

Tworząc indywidualne strony na podstawie projektu, planuję koncepcję struktury i przygotowuję opis funkcjonalny witryny. W oparciu o te informacje przygotowuję projekt graficzny poszczególnych stron witryny. Na koniec wdrażam projekt tworząc oprogramowanie funkcjonalne, szkielet widoku i łączymy to z systemem zarządzania treścią CMS WordPress. W wyniku tych działań powstaje niestandardowa strona, która w pełni i bez kompromisów realizuje założone przez Ciebie cele wizerunkowe i funkcjonalne.

Wielką zaletą strony na podstawie indywidualnego projektu jest pełna optymalizacja pod kątem SEO. Spełnia wszystkie wskazówki dla webmasterów wyszukiwarki Google. Każdy, kto posiada taką stronę wie, jakie to daje przełożenie na ruch pochodzący z organicznych wyników wyszukiwania Google. Oczywiście, obserwujemy w internecie wiele stron wykonanych na podstawie indywidualnego projektu, z piękną grafiką, bardzo estetycznie wykonanych, ale z kompletnie zaniedbaną optymalizacją SEO. Dlatego jeśli zależy Ci na stronie, która będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale także będzie dostosowana w pełni do wyszukiwarki Google, skontaktuj się ze mną!

Tworzenie stron internetowych na podstawie szablonu

Szablon strony internetowej to całkowicie gotowa strona, której demo możesz obejrzeć w internecie już dziś. Właściwie powinniśmy mówić na to motyw WordPress, gdyż takie jest fachowe określenie. W repozytorium motywów możesz przejrzeć dostępne motywy w realnym działaniu, wybrać ten który najbardziej Ci się podoba, i zlecić nam jego wdrożenie. Dzięki motywom możesz szybko uruchomić stronę i co najważniejsze, od razu będziesz wiedział jaki będzie efekt ostateczny.

Wdrażanie motywów WordPress ma swoich zwolenników i przeciwników. Strony na szablonie mają także swoje wady i zalety. Niepodważalną zaletą strony szablonie jest krótki czas jej wykonania, możliwość aranżacji treści strony na nawet budowania własnego widoku strony z wykorzystaniem predefiniowanych szablonów całych stron bądź pojedynczych elementów. Podstawową wadą jest słaba optymalizacja SEO pod kątem uzyskiwania wysokich pozycji w wyszukiwarce Google oraz generowania dużego ruchu z wyników organicznych.

Doradzę najlepsze rozwiązania zapewniające realizację celów teraz i w przyszłości. Pomogę ocenić jakość motywu, uruchomię Twoją stronę na szablonie WordPress i zapewnię dla niej wsparcie i aktualizacje.

Musisz wiedzieć, że strony z szablonu nie posiadają pewne cechy, których nie da się poprawić w przyszłości. Dlatego ważne jest aby wybrane przez Ciebie rozwiązania nie zablokowały rozwoju Twojej strony. Jeśli potrzebujesz doradztwa w zakresie wyboru rozwiązań zapraszam do kontaktu ze mną.

Co zyskasz zlecając tworzenie strony internetowej do MkDes Opole?

Kompleksowe doradztwo podczas tworzenia strony internetowej

Pomagam wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojej strony internetowej. Zapewniam wsparcie merytoryczne na każdym etapie projektu oraz doradztwo już po jej wykonaniu. Po wykonaniu, wspieram Cię w zakresie jej użytkowania i strategii jej promocji. Skorzystaj z mojego doświadczenia aby skutecznie wykorzystać to najlepsze obecnie narzędzie marketingowe jakim jest strona internetowa.

Wsparcie na etapie użytkowania

Jeśli Twój biznes rozwija się dynamicznie i potrzebujesz wsparcia programistycznego w zakresie prowadzenia strony, chętnie pomogę. Doradzę rozwiązania, zaprojektuję i wdrożę ulepszenia, modyfikacje i aktualizacje. To zapewni ci większą wygodę i komfort działania.

Obsługa strony i serwis

Jeśli potrzebujesz kogoś kto na co dzień zajmie się prowadzeniem Twojej strony, służę pomocą. Moja oferta w zakresie opieki nad stronami jest elastyczna. Ustalimy Twoje potrzeby i zaproponuję warunki współpracy, które zapewnią wparcie dla Twojej strony w przypadku jej codziennego funkcjonowania oraz nieprzewidzianych zdarzeń. Opieka WordPress to usługa, w ramach której możesz zlecić mi okresową kontrolę stanu technicznego witryny, sprawdzenie pod kątem wirusów i włamań, wykonanie aktualizacji oprogramowania systemu i wtyczek oraz kontrolę i testy poprawności działania poszczególnych elementów strony.

Optymalizację i działania SEO, SEM i reklamy PPC

W swojej ofercie posiadam także usługi, z których możesz skorzystać już po wykonaniu strony. Wspieram działania marketingowe dla stron internetowych w zakresie pozycjonowania SEO, optymalizacji treści i zdjęć, prowadzenia kampanii reklamowych w Google Ads (dawniej Adwords), prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych oraz tworzenie treści na strony internetowe i prowadzenie bloga firmowego.