Strony na WordPress Opole

Oferuję projektowanie, tworzenie, budowę i wdrażanie stron internetowych na WordPress. Tworzę strony internetowe WordPress Opole, które w sposób profesjonalny zaprezentują Twoją ofertę i będą dobrze widoczne w sieci.

Swoje usługi w zakresie tworzenia stron internetowych w oparciu o CMS WordPress kieruję do firm, instytucji i osób prywatnych z Opolszczyzny. Szczególnie z miejscowości Opole, Brzeg, Namysłów, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Olesno, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce, Strzelce Opolskie.

Wykonuję strony internetowe WordPress z wybranymi modułami i dodatkowymi funkcjonalnościami, dostosowanymi do stron biznesowych przedsiębiorstw i korporacji o zasięgu ogólnopolskim, firm lokalnych i biznesu średniej wielkości, małych firm jednoosobowych, blogów, stron prywatnych i hobbystycznych.

Dziwisz się, że na WordPressie można wykonać strony internetowe dla tak różnej wielkości biznesów? Tak, to możliwe, bowiem CMS WordPress jest skalowalnym rozwiązaniem, systemem do zarządzani treścią małej strony internetowej, witryny internetowej będącej katalogiem produktów, ale także dużego korporacyjnego serwisu internetowego lub portalu internetowego z możliwością zakładania kont użytkowników.

Tworzę strony WordPress

Potrzebujesz nowoczesnej responsywnej i mobilnej strony www na WordPress? Tworzę strony internetowe z pomysłem i chętnie wykonamy taką także dla Ciebie.

WordPress jest najpopularniejszym na świecie systemem CMS do tworzenia stron WWW. Posiada intuicyjny panel zarządzania treścią, za pomocą którego możesz w każdej chwili edytować tekst na dowolnej stronie Twojej witryny internetowej.

Lubię tworzyć strony na WordPress przede wszystkim dlatego, że jest to system uniwersalny. Ogromna ilość wtyczek, pluginów i dodatków pozwala realizować różne funkcjonalności witryny. Możemy dowolnie rozbudować projektowaną stronę o sklep internetowy, newsletter, portal zrzeszający użytkowników, forum internetowe.

WordPress – strony łatwe w użytkowaniu

WordPress jest prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a treść możemy edytować bezpośrednio na stronie, bez potrzeby angażowania do tego celu żadnego innego programu do edycji tekstu. Wbudowane w przeglądarkę internetową sprawdzanie pisowni zajmie się tym, aby stworzone przez Ciebie treści były ładnie napisane.

Stroną w Wrdpressie możesz zarządzać z poziomu intuicyjnego i łatwego w obsłudze panelu administracyjnego. To w nim możesz samodzielnie zmieniać dowolnej tekst strony, edytować menu nawigacyjne, dodawać nowe strony w witrynie, dodawać realizacje, galerie, aktualności, produkty, i wiele innych.

Najważniejsze cechy strony na WordPress

Posiadając stronę stworzoną na WordPress zyskujesz narzędzie dające Ci wiele możliwości prowadzenia skutecznego marketingu w internecie. Bogate repozytorium motywów i dodatków ułatwi Ci realizację wielu dodatkowych funkcjonalności, które możesz wdrożyć w dowolnym momencie.

WordPress daje Ci wiele możliwości prowadzenia biznesu w sieci internet. Możesz pozyskiwać nowych klientów, sprzedawać, prowadzić kampanie reklamowe, prezentować swoją ofertę.

Dla kogo są strony internetowe na WordPress?

Witryny internetowe w oparciu o WordPress spełnią wymagania szerokiego grona odbiorców.

Dla kogo:

  • Dla firm, które chcą szybko zacząć działania promocyjne w internecie i potrzebują własnej strony internetowej, chociażby aby móc rozpocząć kampanię reklamową w Google Ads.
  • Dla firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji i planują zlecenie wykonania dedykowanej strony internetowej w oparciu o indywidualny projekt graficzny, przygotowany tylko dla nich.
  • Dla przedsiębiorców, którzy chcą szybko uruchomić sklep internetowy, który będzie miał unikalny wygląd oraz będzie zintegrowany z hurtowaniami i systemami płatności online.
  • Dla firm i osób, które mają unikalne wymagania i potrzebują specjalnych funkcjonalności. Jeśli masz pomysł na stronę internetową, która będzie realizowała niespotykane do tej pory na rynku funkcjonalności dla twoich klientów, WordPress jest dobrym systemem, aby wystartować przy optymalnych kosztach.
  • Dla blogerów, chcących prezentować na swojej stronie treści – tekst, zdjęcia, filmy, video z Youtube, Vimeo i innych. Tworzyć miejsca do dyskusji ze swoimi użytkownikami.
  • Firm szkoleniowych i korepetytorów, chcących udostępniać materiały szkoleniowe, filmy, teksty i artykuły dostępne za po wykupieniu wykupieniu dostępu albo w postaci abonamentu .
  • Dla osób oczekujących od projektu strony internetowej indywidualnego wyglądu.
  • Dla osób oczekujących zaawansowanych funkcjonalności, realizujących nowe cele biznesowe, których nie może spełnić żadne istniejące na rynku oprogramowanie.

WordPress to system do samodzielnego edytowania treści strony www i nie tylko

WordPress jest nie tylko systemem do samodzielnego edytowania treści na stronie. Jest systemem do zarządzania witryną internetową, jej wszystkimi elementami.

Oznacza to, że oprócz szybkiej zmiany treści dowolnej strony w witrynie, możesz zarządzać całą strukturą serwisu internetowego. Możesz tworzyć architekturę treści poprzez budowanie wielu menu, korzystać z własnych typów wpisów aby gromadzić treści tematyczne w obrębie jednego kontenera. Tworzyć taksonomie, łączące w sobie treści tematyczne z różnych obszarów i typów treści.

Strona na WordPress może wszystko?

Tak. Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Strona na WordPress jest w stanie wykonać dowolne zadanie jakie przed nią stawiasz. Jest elastycznym systemem, który można przerabiać, modyfikować i dostosowywać praktycznie w nieograniczonym zakresie. Dzięki temu strony www na WordPress mogą realizować wszystkie potrzeby swoich użytkowników.

Dzięki jasno opisanym standardom kodowania, programista WordPress nie ma problemów z jego wdrożeniem i modyfikacją. Stąd też wzięła się siła WordPressa i jego ogromna popularność wśród firm tworzących strony intranetowe dla firm, instytucji i osób prywatnych.

Strona internetowa WordPress – wybrane funkcjonalności

Wykonane przeze mnie strony internetowe oferują wszystkie funkcje, których potrzebuje najlepsza witryna internetowa na dzisiejszym rynku.

Narzędzie do tworzenia landing page z wieloma komponentami wizualnymi

Wizualny edytor szablonów stron pozwala na tworzenie stron typu landing page, na których możesz prezentować szczególnie ważne dla Ciebie treści. Kreator zawiera wbudowanych wiele elementów wizualnych, zwykle wymagane na stronach firmowych: sekcje, banery, filmy, mapy, ikony, galerie, bloki tekstu, tekst ze zdjęciami w różnych układach, portfolio, referencje, mapy, formularze, nagłówki, cenniki, bloki call to action, zakładki, media społecznościowe i wiele innych.

Optymalizacja SEO

Prawdziwa optymalizacja strony internetowej pod kątem SEO. Odpowiednio dobrane i skonfigurowane moduły sprawiają, że wykonana przez nas strona www jest zoptymalizowana dla SEO. I nie chodzi tu o zainstalowanie wiodącej wtyczki SEO Yoast. Wykonane przez nas strony internetowe WordPress spełniają wymagania i wytyczne Google dla webmasterów. Dostosowując swoje strony www do ogólnych wskazówek, ułatwiamy Google znalezienie i zindeksowanie Twojej witryny oraz ustalenie jej pozycji w rankingu. Szczególnie zależy nam na osiągnięciu wysokiej pozycji w rankingu.

Blog / Aktualności

Sekcja witryny internetowej, w której możesz prezentować najnowsze wiadomości z życia firmy, nowe osiągnięcia, nowości produktowe, aktualności i ważne informacje dla swoich klientów.

Lista produktów oraz wyszukiwarka z filtrami

Jeśli strona internetowa ma być sklepem internetowym bądź katalogiem produktów, sekcja produktów umożliwi wyszukiwanie i filtrowanie listy produktów według wybranych kryteriów. Dzięki temu Twój klient szybko dotrze do interesującej go oferty.

Responsywna budowa widoku strony – dostosowana do urządzeń mobilnych i różnych wielkości ekranu

Dostosowanie widoku każdej strony witryny do poprawnego wyświetlania na różnej wielkości ekranach poprawi interakcję z użytkownikiem. Zagadnienie responsywności nie dotyczy tylko wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych, telefonach i tabletach. Tworzone przez nasz strony internetowe działają poprawnie na każdej wielkości ekranie.

Wielojęzyczność

Wdrożenie modułu do obsługi witryny internetowej w wielu językach, pozwala ci na tworzenie i zarządzanie treścią każdej strony w jednym miejscu. Przełączasz język i edytujesz treść strony kiedy potrzebujesz szybko wprowadzić zmiany w ofercie.

Proste strony na WordPress

Tworzę proste strony www, przeznaczone dla firm lokalnych, małej firmy jednoosobowej, które chcą umieścić w internecie podstawowe informacje o swojej ofercie i pragną dotrzeć do klientów z najbliższej okolicy.

Trzeba pamiętać jednak, że ilość stron w witrynie nie świadczy o tym, czy strona jest prosta bądź bardziej skomplikowana. Witryna internetowa z dużą ilością stron również może być prosta. A także mała witryna w postaci kilku stron, może być bardzo skomplikowana.

Jeśli chcesz wykonać małą prostą stronę wizytówkę dla hydraulika, masażysty, salonu kosmetycznego, zakładu fryzjerskiego, optycznego, serwisu samochodowego z przyjemnością zajmę się tym.

Projekty zaawansowane – wykorzystaj moje bogate doświadczenie z WordPressem

Od wielu lat zajmuję się tworzeniem stron internetowych na WordPress. Tworzę projekty graficzne stron na indywidualne zamówienie oraz wdrażam motywy i szablony gotowe.

Dostosowuję funkcjonalność systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Tworzę rozwiązania wspierające współpracę stron WordPress z wyszukiwarką Google. Modyfikuję oprogramowanie systemu, a także pochodzące od dostawców wtyczek, aby uzyskać wynik końcowy w postaci witryny internetowej dobrze widocznej w wyszukiwarce Google i realizującej założone funkcjonalności i cele biznesowe.

Wiem na pewno, że zlecenie wykonania witryny internetowej posiadającej bogate portfolio, wysokiej jakości graficznych projektów stron internetowych nie gwarantuje otrzymania strony wysoko pozycjonowanej w wyszukiwarce Google. Jestem w stanie przytoczyć przykłady witryn, które wyglądają bardzo profesjonalnie i od strony wizualnej bądź funkcjonalnej nie można im nic zarzucić. Pracują także poprawnie. A jednak coś jest, że nie generują oczekiwanego ruchu z wyników organicznych wyszukiwarki Google. Błędy popełnione już na etapie projektowania i założeń wstępnych powodują, że klienci poszukujących produktów i usług oferowanych przez firmę nie trafiają na jej stronę z Google. Czasami poprawki witryny są możliwe i ich wykonanie przynosi oczekiwany skutek w postaci ruchu z internetu. Często jest też tak, że wykonawca, za wprowadzenie zmian oczekuje kwoty przekraczającej wartości rozsądne. Dlatego warto wybrać solidnego wykonawcę stron opartych na WordPress, aby nie ponosić dodatkowych kosztów w przyszłości. To nie jest tak, że można zrobić stronę, a później pomyślimy o jej pozycjonowaniu. Wizualne i funkcjonalne projektowanie witryny www musi iść w parze z zasadami współpracy strony z wyszukiwarkami. Wybierz rzetelnego wykonawcę aby za kilka miesięcy nie szukać nowego.

Jak długo będzie działać strona WordPress zanim będzie wymagać wymiany?

Strony WordPress wykonane przeze mnie funkcjonują średnio po kilka lat zanim przychodzi czas na ich zmianę. Wtedy także nie ma potrzeby aby robić nową stronę od podstaw. Wielokrotnie przerabiałem tylko część wizualną witryny, aby dostosować jej wygląd do aktualnych trendów w web designie. Natomiast wprowadzona wcześniej zawartość pozostawała bez zmian. To znaczenie zmniejsza koszty wdrożenia nowej strony internetowej. Zwłaszcza przy serwisach z dużą ilością zdjęć. Tak, zdjęć, a nie treści tekstowych. Bowiem, to wprowadzanie zdjęć i ich optymalizacja SEO pod kątem wyszukiwarki obrazów Google Images zajmuje najwięcej czasu. Tekst można przekopiować szybko.

Wybierz więc wykonawcę, który wykona witrynę tak, aby można było ją łatwo i tanio modyfikować zarówno w trakcie użytkowania, a także zmienić szatę graficzną co jakiś czas.

Mity na temat stron internetowych wykonanych na WordPressie

Poniżej prezentuję kilka faktów i mitów o stronach internetowych wykonanych na WordPress.

Strona www na WordPress wolno się wczytuje i ogólnie jest wolna, wolno działa.

To prawda i nieprawda jednocześnie.

Strony internetowe wykonane na gotowym szablonie bądź oparta o motyw, który można kupić w internecie z pewnością będzie wolno działać. Dzieje się tak, gdyż strony internetowe wykonane na szablonie mają wiele wbudowanych funkcjonalności i zainstalowane wiele, różnego rodzaju wtyczek, udostępniających użytkownikowi wiele zbędnych funkcjonalności.

Natomiast strona www wykonana na zamówienie, na podstawie indywidualnego projektu graficznego będzie działać szybko. Będzie posiadała zainstalowane tylko takie funkcjonalności, których wymaga użytkownik.

WordPress jest dobrze zoptymalizowany pod pozycjonowanie

To również prawda i nieprawda jednocześnie.

Istnieją witryny internetowe, które są perfekcyjnie zoptymalizowane pod kątem SEO i wyszukiwarkę Google. Jest ich bardzo mało, bo z powodów oczywistych koszty stworzenia strony internetowej spełniającej wszystkie wytyczne Google bez wyjątku jest są wysokie.

Jest wiele stron internetowych Worpress, która są zoptymalizowane w wysokim zakresie. Można powiedzieć, że zakres optymalizacji SEO jest na dosyć przyzwoitym poziomie.

Jet także wiele stron internetowych, które mają wiele zaniedbań w zakresie SEO. Znowu, zazwyczaj są to strony oparte o motyw WordPress zakupiony z internetu. Chociaż wiele customowych stron internetowych, zrobionych na podstawie indywidualnego projektu ma z tym kłopot, to jednak strony z szablonu przeważają w zestawieniu.

Każdy wykonawca stron internetowych pisze, że wykonane przez niego strony www są zoptymalizowane pod kątem SEO

Wszyscy twórcy stron www i producenci motywów i szablonów WordPress piszą, że ich strony, motyw lub szablon jest zoptymalizowany pod SEO. Dopiero dokładny audyt i analiza specjalisty pozycjonera pokazuje miejsca i elementy w witrynie, które są albo nie zoptymalizowane, albo co gorsza działają na niekorzyść danej strony internetowej obniżając jej ranking w wynikach wyszukiwania.

Wszystkie błędy optymalizacji można poprawić. W końcu WordPress to nic innego jak zwykłe oprogramowanie strony internetowej. Natomiast, koszty niektórych zmian mogą być bardzo wysokie i nieopłacalne.