JAKA BĘDZIE TWOJA
NOWA STRONA INTERNETOWA

Wyróżniająca się na tle konkurencji!

Tworzę projekty stron internetowych zapadające w pamięć i wyróżniające się na tle konkurencji.

Użytkownik w kilka sekund decyduje czy pozostać na danej stronie. Warto wykorzystać ten czas, aby zaprezentować mu witrynę, którą odbierze pozytywnie, która wzbudzi jego zaufanie i zainteresowanie.

Moje projekty są odzwierciedleniem aktualnych trendów sferze designu i posiadają nowoczesne rozwiązania w zakresie komunikacji wizualnej. Dlatego moje realizacje są łatwo zapamiętywalne oraz nie starzeją się tak szybko.

Strona internetowa Opole otwarta na laptopie

Użyteczna, funkcjonalna i wygodna

Wówczas jej użytkownik z łatwością odnajdzie interesujące go treści, przejrzy zawartość, zapozna się z ofertą. Udowodniono, że na takich stronach użytkownicy pozostają dłużej i chętniej też na nie powracają.

Tylko funkcjonalna i wygodna w obsłudze strona będzie użyteczna dla Twojego potencjalnego klienta. Użytkownik może korzystać z niej w sposób bardziej wydajny i efektywny, osiągając w ten sposób określone, ważne dla niego cele.

Satysfakcja użytkownika z używania użytecznej witryny przekłada się na poprawę ogólnie pojętej konwersji z korzyścią dla obu stron – klienta i Twojego biznesu.

Przeglądanie strony internetowej sklepu na laptopie i tablecie

Efektywna

Tworzę łatwe w użytkowaniu, wygodne i funkcjonalne strony internetowe zaprojektowane z myślą o użytkowniku.

Twoją stronę zbuduję w technologii responsywnej (RWD), przez co będzie automatycznie dostosowywać swój wygląd do dowolnej wielkości ekranu zachowując dobrą czytelność. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli komfortowo przeglądać witrynę zarówno za pośrednictwem komputera jak i tabletu czy smartfona lub telewizora.

Poprawna wersja mobilna (responsywna, RWD) wpływa również na pozycję witryny wynikach wyszukiwania. To wszystko pozwoli skutecznie promować Twoje produkty i usługi, a klienci nie będą mieli problemów z ich odnalezieniem.

Zastosuję sprawdzone rozwiązania marketingowe, wszystko po to, aby stała się skutecznym narzędziem wspierającym rozwój Twojego biznesu.

Projekt strony internetowej Opole - makieta naszkicowana w skoroszycie

Widoczna w sieci

W związku z tym, że aktywnie zajmuję się pozycjonowaniem, potrafię tworzyć witryny dobrze współpracujące z Google, czego efektem są wysokie pozycje stworzonych przeze mnie projektów w wynikach wyszukiwania, często bez dodatkowego pozycjonowania.

Wieloaspektowa optymalizacja SEO wpływa na pozycjonowanie stron i widoczność w wyszukiwarce. Więcej informacji o optymalizacji SEO znajdziesz na stronie: Optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO

Witryny zoptymalizowane pod kątem SEO generują ruch nie tylko z organicznych wyników wyszukiwania, ale także z wyszukiwarki grafiki Google Images. Sprawdź moją ofertę technicznej optymalizacji dla uzyskania jak największej liczby wejść z wyszukiwarki zdjęć i obrazów w Google. Więcej informacji na stronie: Optymalizacja strony pod wyszukiwarkę obrazów Google Images

Strona internetowa Opole wyszukiwarki Google Search otwarta na telefonie

Zawsze aktualna

Prezentuj treści witryny internetowej i aktualną ofertę samodzielnie w dowolnym momencie, nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Dzięki prostemu w obsłudze i intuicyjnemu systemowi do samodzielnej aktualizacji treści, jakim jest CMS WordPress, nawet początkujący użytkownicy bezproblemowo radzą sobie z aktualizacją treści.

WordPress pozwala na publikację nowych treści, zmianę istniejących tekstów, wstawianie zdjęć, galerii, video, plików do pobrania – słowem wszystkiego co konieczne, aby strona internetowa była w pełni funkcjonalna dla odwiedzających ją użytkowników. Dodatkowo, częste zmiany wprowadzane na stronie mają pozytywny wpływ na pozycję w wyszukiwarce Google.

Tworzenie strony www Opole - dodanie wpisu w CMS WordPress

Bezpieczna

Zależy mi na tym, aby użytkownicy podczas wizyty na Twojej witrynie, nie byli narażeni na różnego rodzaju ataki hakerskie. Dlatego dbam o jakość pisanego kodu, przewidując zagrożenia eliminując je.

Stosuję wiele zabezpieczeń aktywnych i pasywnych, abyś nie ponosił kosztów ewentualnego włamania i bezproblemowo mógł ją użytkować, bez zbędnego stresu.

Włamanie może również nieść za sobą efekt czasowego wykluczenia z wyników wyszukiwania i utratę pozycji w Google. Zadbam aby nigdy się to nie stało.

Fragment kodu oprogramowania strony internetowej CMS WordPress

Jak to osiągnę?

  • Wykonam projekt intuicyjnej i łatwej obsłudze witryny spełniający wymagania Twoich klientów.
  • Dobiorę rozwiązania i technologie dopasowane do realizacji określonych przez Ciebie potrzeb i celów.
  • Wykonam stronę tak, aby była przyjazna wyszukiwarce Google.
  • Zadbam o bezpieczeństwo i aktualizację Twojej strony w sieci.

DLACZEGO MkDes Opole?

Serwisy internetowe i programowanie aplikacji internetowych to moja pasja od 2004 roku. Moje kompetencje potwierdza bogate portfolio stron internetowych wykonanych w ostatnich latach oraz grono klientów, którzy mi zaufali i wystawili dobre referencje. Klient zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie po ukończeniu projektu.

Doradzam także w zakresie dalszej strategii rozwoju Państwa biznesu w Internecie. Zdobyte doświadczenie pozwala mi tworzyć strony internetowe przyjazne wyszukiwarkom, co przekłada się na konkretne korzyści dla ich właścicieli. Od wielu lat promuję firmy w internecie, oferuję pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach i linki sponsorowane.