Opieka nad stroną WWW

Zapewniamy wsparcie dla twojej strony internetowej

Ekran laptopa z wyswietlona strona internetowa

Oferuję wsparcie techniczne w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania, aktualizacji i bezpieczeństwa strony www.

Swoją ofertę kieruję do małych i dużych firm, instytucji oraz dla osób indywidualnych i blogerów oczekujących gwarancji ciągłej dostępności i poprawności działania strony internetowej, bloga, sklepu internetowego, portalu, forum, aplikacji web.

Specjalizuję się w opiece nad stronami i blogami opartymi o CMS WordPress, jednak moja wiedza i umiejętności pozwalają mi pracować praktycznie z każdym serwisem internetowym, niezależnie od jego rodzaju i zastosowanej technologii. Przez lata pracy miałem do czynienia ze stronami wykonanymi w oparciu o wiele popularnych rozwiązań – np. WordPress, Joomla, Drupal, PrestaShop, Wocommerce, Shoper, Magento, phpBB, oprogramowanie dedykowane, a także wiele różnych technologii dostępnych dla twórców stron internetowych – frameworków, skryptów, aplikacji i języków programowania.

Scuareicon wordpress logo

Usługa opieki nad stroną internetową obejmuje:

 • zapewnienie ciągłej dostępności i poprawności działania strony www oraz natychmiastowe usuwanie awarii,
 • aktualizacje oprogramowania witryny,
 • monitorowanie działania stron i formularzy,
 • monitorowanie obecności wirusów, zmian kodu i wysyłki spamu przez stronę,
 • wykrywanie i przeciwdziałania próbom włamania,
 • wykonywanie kopii bezpieczeństwa przechowywanych poza serwerem.

Pracuję w modelu Full Stack Developer – czyli potrafię i robię wszystko samodzielnie. Pracując z serwisem internetowym w jednym momencie wykonuję działania w różnych obszarach, bez potrzeby czekania na wykonanie danego zakresu prac przez specjalistę z innej dziedziny, np. programistę php, javascript, front-end developera czy analityka bezpieczeństwa.

Doświadczenie zdobywamy nieustannie od wielu lat, a od kilku lat specjalizując się w najpopularniejszym na świecie, systemie do samodzielnej aktualizacji treści strony internetowej – CMS WordPress. Przez lata opracowałem wiele autorskich modułów i rozwiązań do tego systemu, z których korzystają moi klienci.

Opieka nad WordPress

Zapewniamy kompleksowe wsparcie twojego WordPressa.

Stała obsługa, aktualizacje systemu WordPress, wtyczek, motywu i skryptów, oraz dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej pozwali uniknąć wielu problemów, dużych kosztów związanych z ich usuwaniem i brakiem dostępności strony.

Oferujemy pomoc w zakresie administracji stroną internetową opartą o WordPress, opieki nad blogiem, sklepem internetowym Woocommerce, forum czy portalem wykonanym przy użyciu tego systemu do zarządzania treścią.

Wykonamy wszelkie czynności, które zapewnią ciągłe i bezpieczne funkcjonowanie strony.

Zakres usługi w tym zakresie obejmuje:

 • zapewnienie ciągłej dostępności i poprawności działania strony www,
 • natychmiastowe usuwanie awarii – natychmiastowy SLA w przypadku awarii na stronie internetowej (SLA – ang. Service Level Agreement),
 • SLA do 48 godzin dla innych błędów występujących w witrynie,
 • aktualizacje silnika systemu CMS,
 • aktualizacje wtyczek (pluginów),
 • sprawdzenie działania stron i formularzy,
 • aktualizacje motywu i szablonów stron witryny,
 • aktualizacje skryptów używanych w motywie,
 • monitoring poprawności działania,
 • monitoring antywirusowy i wysyłki spamu przez stronę,
 • monitorowanie zmian w kodzie i skanowanie w poszukiwaniu złośliwego kodu.
Logo cms wordpress na ekranie laptopa oraz widok dashboard

Ciągła dostępność strony www

Dostępność strony internetowej powinna być ważna dla każdej firmy, w której strona jest istotnym elementem biznesu. Niedziałająca strona nie może realizować swoich podstawowych celów, jakimi są pozyskanie klienta i prezentacja oferty.

Skutkiem niedostępności bądź zainfekowania strony internetowej może być usunięcie jej z indeksu wyszukiwarki Google. W przypadku pozyskiwania klientów głównie z wyszukiwarki Google, efektem jest drastyczny spadek zapytań ofertowych.

Zapewniamy ochronę przed atakami polegającymi na umieszczeniu na stronie złośliwego kodu, wirusa, przekierowanie bądź umieszczenie odnośnika do złośliwej strony oraz wysyłką spamu przez stronę internetową.

Pomagamy w przypadkach, kiedy problemami z funkcjonowaniem strony jest zwyczajny błąd ludzki, w efekcie którego na ekranie widać tylko biały ekran, bądź pojawia się komunikat o błędzie.

Zapewniamy ciągłe działanie strony, zapobiegamy usunięciu jej z Google i reagujemy natychmiast w sytuacjach kryzysowych.

Scuareicon website

Pomoc i wsparcie techniczne

Oferujemy bieżącą pomoc w obsłudze i usuwanie usterek wynikłych z nieprawidłowego użytkowania strony.

Oferujemy także wsparcie dla osób, które potrafią dosyć dobrze posługiwać się oprogramowaniem WordPress i wiele rzeczy robią samodzielnie, natomiast potrzebują wsparcia w pewnych aspektach, gdzie wymagana jest wiedza wysoce specjalistyczna oraz umiejętności programistyczne.

Scuareicon web site

DLACZEGO MY?

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja od 2004 roku. Nasze kompetencje potwierdza bogate portfolio serwisów internetowych wykonanych w ostatnich latach oraz grono klientów, którzy nam zaufali i wystawili referencje.
Zawsze pomagamy i wspieramy klienta po ukończeniu projektu.

Doradzamy także w zakresie dalszej strategii rozwoju państwa biznesu w Internecie. Zdobyte doświadczenie pozwala nam tworzyć witryny przyjazne wyszukiwarkom, co przekłada się na konkretne korzyści dla ich właścicieli. Od wielu lat promujemy firmy w internecie, oferujemy pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach i linki sponsorowane.

SKONTAKTUJ SIĘ!

Marek Kmiecik, tel. 887 325 572