Integracja strony internetowej WordPress z Asari Web API CRM

Integruję strony internetowe oparte na CMS WordPress z systemem ASARI CRM poprzez ASARI Web API.

Oferty nieruchomości są automatycznie aktualizowane i odświeżane na stronie, bez potrzeby ingerencji ludzkiej.

Dzięki integracji strony internetowej biura nieruchomości z Asari zaoszczędzisz czas na edycję i dbanie o aktualizację ofert nieruchomości w kilku miejscach. Zautomatyzowane procesy przyśpieszą pracę Agentów zarządzających ofertami.

Posiadam własne rozwiązania, które pobierają dane z systemu Asari API. Dzięki temu oferty ogłoszeń nieruchomości z systemu do obsługi ofert nieruchomości ASARI CRM w kilka minut będą już na Twojej stronie internetowej.

Oferty nieruchomości na stronie internetowej są aktualizowane na bieżąco, bez żadnej zbędnej zwłoki.

Nie od razu, ale bez zbędnej zwłoki. Więc jeśli w ofercie poprawisz choćby literówkę, to już za kilka minut możesz sprawdzić, czy oferta na stronie jest aktualna.

Dedykowana wtyczka integrująca stronę internetową WordPress z Asari na pewno będzie przydatna dla agencji i biur nieruchomości, które chciałyby stworzyć własną i niepowtarzalną stronę internetową.

Dzięki wtyczce warstwa ofert nieruchomości zostaje dodana do WordPress w sposób bezinwazyjny. Dzięki temu możesz korzystać ze wszystkich funkcjonalności CMS WordPress jak dotychczas, bez zmian. Możesz więc prowadzić normalną stronę internetową, edytować jej zawartość, korygować treści na stronach, pisać artykuły na bloga, itd.

Szczegóły techniczne integracji strony internetowej z Asari API

Zmiany w ofertach będą importowane bardzo szybko.

Jednak nie pojawią się od razu na Twojej stronie.

To znaczy, nie w momencie, kiedy zapiszesz ofertę w Asari CRM.

Nikt tego nie może zagwarantować.

Ograniczenia Asari API nie pozwalają na zbyt częste połączenia do serwera. Możliwe jest 25 zapytań na minutę z przerwami 4 sekundowymi. Natomiast jeśli serwer Twojej strony internetowej pozwala na częste wykonywanie zadań, to możesz liczyć, że w np. w 5 minut zaimportuje się ok. 7-10 ofert.