Referencje

POL-SKONE

Jesteśmy jedną z największych w kraju firm branży stolarki budowlanej.

Firmie MKDES powierzyliśmy pozycjonowanie naszego serwisu w wyszukiwarkach internetowych.

Mimo, że konkurencja w naszej dziedzinie jest ogromna i wiele firm podejmuje wszelkie działania by zdobywać jak najszerszą rzeszę klientów za pomocą Internetu, dzięki staraniom MKDES to nasza strona internetowa znajduje się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania na interesujące nas frazy.

Należy też dodać, że MKDES bardzo uczciwie podchodzi do wykonywanego zlecenia. Nigdy nie spotkaliśmy się z jakąkolwiek próbą uchylania się od odpowiedzialności za powierzone zadanie lub chęcią nieuczciwego uzyskania korzyści. Mamy też poczucie, że zawsze możemy liczyć na fachową pomoc z ich strony.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z MKDES, a trwa ona już ponad 2 lata. Możemy też szczerze polecić ich usługi innym, poszukującym profesjonalnych i rzetelnych wykonawców.

Referencje pol skone

Mgr inż. Sławomir Szulżyk
Dyrektor Handlowy
POL-SKONE Sp. z o.o.

PRO-VENT

Firma PRO-VENT specjalizuje się w produkcji central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperatorów). Nasza oferta obejmuje urządzenia zaprojektowane do domów jednorodzinnych, jak i do hal, biurowców, sklepów i basenów.

Z firmą MKDES współpracujemy już od kilku lat.

W pierwszym etapie współpracy powierzyliśmy firmie MKDES stworzenie nowej strony internetowej firmy, dopasowanej nie tylko do naszej działalności ale także nadążającej za współczesnymi trendami w projektowaniu stron www. Zadanie zostało zrealizowane bardzo dobrze. Potem stopniowo we współpracy z MKDES rozszerzaliśmy jej funkcjonalność . Obecnie, dzięki MKDES – poprzez stronę www.pro-vent.pl i www.wymiennikigruntowe.pl systematycznie odświeżamy nasz wizerunek w Internecie.

Dodatkowo firma MKDES dba o zwiększenie popularności Pro-Vent poprzez uzyskanie lepszych pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

Współpraca układa się nam bardzo stabilnie. Nasze potrzeby dotyczące aktualizacji stron są realizowane na bieżąco. Zawsze podczas realizacji zlecenia możemy liczyć na fachową pomoc, kompetentne porady i doradztwo w zakresie nie tylko powierzonego zlecenia, ale również wszelkich aspektów z nim powiązanych lub mających na nie znaczący wpływ obecnie lub w przyszłości. Firma MKDES bardzo elastycznie dostosowuje się do potrzeb klienta, jest otwarta na jego sugestie i reaguje szybko w przypadku ewentualnych uwag. MKDES w pełni odpowiada za wykonaną przez siebie usługę.

Szczerze polecamy firmę wszystkim , którzy poszukują profesjonalnego i odpowiedzialnego wykonawcy swojego zadania.

Referencje pro vent

Mirosława Ćwik
Pro-Vent Systemy Wentylacyjne

J&R AUTO SALON SP. Z O.O.

Jesteśmy największym na Opolszczyźnie dealerem samochodów marki Opel, Chevrolet, Cadillac i Suzuki. Ciągły rozwój firmy oraz dbałość o jej dobry wizerunek, zobowiązuje nas do uważnego dobierania wykonawców usług. Jednym z takich partnerów, któremu zaufaliśmy jest firma MKDES. Współpracę z nią rozpoczęliśmy od zlecenia wykonania strony internetowej naszej spółki. Zadanie to zostało wykonane bardzo dobrze, z należytą starannością a przy tym w pełni zadowalającym nas terminie.

Usatysfakcjonowani takim przebiegiem pierwszego zlecenia powierzyliśmy im następne, tzn. wykonanie oprogramowania ankiety internetowej oraz napisanie oprogramowania wspomagającego sprzedaż samochodów i ubezpieczeń, zintegrowanego ze stroną internetową. W tym przypadku także firma MKDES wykazała się sumiennością i profesjonalizmem, a przy tym bardzo szybko i fachowo dostosowywała się do wypływających na bieżąco nowych pomysłów i potrzeb, wykorzystując do tego swoją szeroką wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

Tak pozytywny przebieg współpracy był także możliwy miedzy innymi dzięki utrzymaniu niemal ciągłego, bezpośredniego kontaktu między naszymi firmami, w bardzo elastycznych godzinach. Wszystkie nasze prośby i pomysły mogliśmy przekazać do MKDES niemalże natychmiast i tak też były one realizowane.

Mając tak dobre odczucia ze współpracy z firmą MKDES, z pełną odpowiedzialnością możemy polecić ją innym prężnym przedsiębiorcom, szukającym odpowiedzialnych, fachowych, posiadających umiejętność dostosowania się do dynamicznie zmieniających się wymogów rynku, partnerów w biznesie.

Referencje jrautosalon

Tomasz Kolan
Dyrektor Handlowy
J&R Auto Salon Sp. z o.o.

Basencomplex S.C.

Basencomplex to firma, która powstała by świadczyć zintegrowaną usługę realizacji inwestycji dla klientów sektora prywatnego, jak również użyteczności publicznej w zakresie tworzenia miejsc rekreacji i wypoczynku.

Jak wszyscy, także i my potrzebowaliśmy miejsca, gdzie moglibyśmy prezentować swoją szeroką ofertę produktów i usług. Niestety, żadne z rozwiązań dostępnych na rynku, nie spełniało naszych oczekiwań w zakresie funkcjonalności. Dlatego powierzyliśmy MkDes zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej na specjalne zamówienie.

Postawione zdanie przed wykonawcą nie było łatwe, gdyż chcieliśmy przedstawić w internecie kompleksową ofertę, która zawiera setki pozycji produktów i usług. Do tego bardzo ważny był dla nas aspekt wizualny. Swoją ofertę kierujemy do wymagających klientów, dlatego nasza strona nie mogła mieć charakteru katalogu. Musiała oprócz prezentacji oferty przekonywać o wysokiej jakości naszych usług.

W ciągu kilkunastu dni MkDes przedstawiło nam projekty funkcjonalne i graficzne nowej strony. Ustaliliśmy wymagany zakres funkcjonalności i przeszliśmy do realizacji. W przeciągu kolejnych kilku tygodni powstała witryna internetowa. Firma MkDes wykonała dedykowane oprogramowanie serwisu internetowego opartego o CMS WordPress, dostosowując jego mechanizmy dla naszych indywidualnych potrzeb.

Wykonana witryna reprezentuje naszą firmę w internecie po dziś dzień. Wiele lat bezawaryjnej pracy i minimalne koszty jej utrzymania zawdzięczamy projektantom i programistom z Mkdes, którzy zaproponowali odpowiednie rozwiązania.

Dzięki odpowiedniej budowie i wprowadzeniu odpowiednich mechanizmów poprawiających współpracę strony z wyszukiwarką Google codziennie pozyskuje dla nas nowych klientów. Dzięki koszty reklamy w internecie zmalały, a udział zdecydowanych klientów na zlecenie usługi naszej firmie wzrósł.

Polecamy firmę MkDes wszystkim tym, którzy poszukują wykonawcy strony internetowej, która ma być wykonana nieszablonowo, ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań klienta. Elastyczna forma współpracy powoduje, że praca przy tworzeniu nawet dużych projektów, to przyjemność.

Polecamy MkDes wszystkim, którzy od strony internetowej oczekują czegoś więcej.

Łukasz Adamski
basencomplex.pl

STYKMAT

MKDES w ciągu 3 tygodni stworzył dla nas serwis internetowy, celem zwiększenia skuteczności działalności naszej firmy.

Usługa została wykonana w terminie, spełniając nasze oczekiwania. Kontakt z MKDES przebiegał bez zarzutu. W toku prac nad projektem, utrzymywaliśmy kontakt telefoniczny i mailowy, dyskutując na bieżąco każdy szczegół projektowanego serwisu. Po omówieniu naszych potrzeb, przedstawione nam zostały propozycje skutecznych, jak również ekonomicznych w wykonaniu rozwiązań projektowych a każde pytanie i wątpliwości z naszej strony były na bieżąco uwzględniane i wyjaśniane.

Po zakończeniu prac, w czasie wdrażania serwisu do jego pełnego już funkcjonowania i później, cały czas pozostajemy z MKDES w kontakcie, mogąc zawsze liczyć na szybką radę i rozwiązanie naszych problemów.

PW Stykmat poleca współpracę z MKDES.

Radosław Materak
stykmat.pl

WORKCENTRE

Jesteśmy biurem pracy szukającym pracowników dla kontrahentów zagranicznych. Ciągły rozwój firmy oraz dbałość o jej dobry wizerunek, zobowiązuje nas do uważnego dobierania wykonawców usług. Jednym z takich partnerów, któremu zaufaliśmy jest firma MKDES. Współpracę z nią rozpoczęliśmy od zlecenia wykonania strony internetowej naszego biura. Zadanie to zostało wykonane bardzo dobrze, z należytą starannością a przy tym w pełni zadowalającym nas terminie.

Usatysfakcjonowani takim przebiegiem pierwszego zlecenia powierzyliśmy im następne, tzn. wykonanie oprogramowania bazy danych która obsługuje klientów naszego biura oraz napisanie oprogramowania do rejestrowania się kandydatów zintegrowanego ze stroną internetową. W tym przypadku także firma MKDES wykazała się sumiennością i profesjonalizmem, a przy tym bardzo szybko i fachowo dostosowywała się do wypływających na bieżąco nowych pomysłów i potrzeb, wykorzystując do tego swoją szeroką wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

Tak pozytywny przebieg współpracy był także możliwy miedzy innymi dzięki utrzymaniu niemal ciągłego, bezpośredniego kontaktu między naszymi firmami, w bardzo elastycznych godzinach. Wszystkie nasze prośby i pomysły mogliśmy przekazać do MKDES niemalże natychmiast i tak też były one realizowane.

Firma MKDES oferuje swoją pomoc nie tylko w zakresie objętym umową ale także w całym obszarze swoich profesjonalnych umiejętności. Współpraca z nim jest bardziej partnerstwem niż kontraktem. Wiemy, że cały czas możemy liczyć na pomoc firmy i szybkie rozwiązywanie problemów.

Mając tak dobre odczucia ze współpracy z firmą MKDES, z pełną odpowiedzialnością możemy polecić ją innym prężnym przedsiębiorcom, szukającym odpowiedzialnych, fachowych, posiadających umiejętność dostosowania się do dynamicznie zmieniających się wymogów rynku, partnerów w biznesie.

Referencje workcentre

Prezes zarządu
Krzysztof Donat
Work Centre Sp z o.o.

AMPER Tomasz Wer

Firma Instalatorstwo Elektryczne AMPER wykonuje instalacje elektryczne, elektrotechniczne, teletechniczne i teleinformatyczne. Świadczymy usługi serwisu, utrzymania, przeglądów okresowych. Naszym klientom oferujemy wiedzę inżynierską elektryka z uprawnieniami, doświadczenie i nowoczesne rozwiązania techniczne.

Współpraca z MKDES zaczęła się od wykonania witryny internetowej dla naszej firmy. Z tego zadania firma MkDes wywiązała się rzetelnie, doradzając i wykonując odpowiednie rozwiązania, które w dłuższej perspektywie miały spowodować, że nasza witryna będzie wysoko w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google dla interesujących nas słów kluczowych.

Na początku funkcjonowania naszej witryny planowaliśmy samodzielnie napisać teksty ofertowe na stronę. Niestety z powodu braku czasu ten zamysł nie doszedł do skutku. Dlatego zdecydowaliśmy się zlecić napisanie teksów panu Markowi. Z perspektywy czasu okazało się, że to była bardzo dobra decyzja.

W niedługim czasie, powstały strony opisujące każdą z usług jakie świadczymy dla naszych klientów. Stworzone teksty w pełni wyczerpywały temat, którego dotyczyły. Nie ograniczały się do jednego, czy dwóch zdań, lecz kompleksowo opisywały daną usługę. Dzięki temu nasi potencjalni klienci, którzy trafili na naszą stronę w wyszukiwarki, zyskali możliwość dowiedzenia się szczegółów świadczonych przez nas usług bez potrzeby kontaktu z nami.

Dobrze napisana oferta usług naszej firmy, w powiązaniu z estetycznym wyglądem strony internetowej, tworzy dziś pozytywny wizerunek naszej firmy. Codziennie pracuje dla nas będąc nośnikiem informacji o świadczonych usługach. Nasi klienci mogą nas odnaleźć i dowiedzieć się, co możemy dla nic zrobić 24 godziny na dobę. Często nie muszą się z nami kontaktować celem zadania pytania, gdyż wszystko jest jasno i czytelnie przedstawione na stronie. To oszczędza czas nasz i naszych klientów, którzy zgłaszają się do nas już z konkretnym zapytaniem o wykonanie usługi.

Dziś wiemy, że dobrze wykonana strona internetowa pozwoliła nam ograniczyć w znacznym stopniu koszty reklamowe. Raz wykonane rzeczy codziennie zdobywają dla naszej firmy kontakty do potencjalnych klientów. Nie było by to możliwe bez zaangażowania ze strony MkDes i doradzeniu nam dobrych rozwiązań, które uchroniły nas przed błędami.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z MkDES i szczerze polecamy ich usługi.

Zobacz szczegóły usługi Pisanie tekstów na stronę internetową

Tomasz Wer
amper.opole.pl

LUKIMPORT

Mogę szczerze odpowiedzieć że w dużej mierze firma MKDES przyczyniła się do powstania a w późniejszym czasie do rozwoju oraz znakomitego wizerunku naszej firmy w Internecie. Firma MKDES stanęła na bardzo wysokim poziomie pod względem projektu naszej strony, a braliśmy pod uwagę wiele ofert innych firm i okazał się to strzał w dziesiątkę.

Każde zlecenie wysyłane przez naszą firmę jest realizowane niemalże natychmiast (a to dziś wielka zaleta) i wielką dbałością o szczegóły ogłoszeń. MKDES służy również pomocą po wykonaniu zlecenia i nie ukrywam, że zdarzały się problemy z pocztą ale po konsultacji telefonicznej wszystko wracało do najlepszego porządku.

Polecam gorąco usługi MKDES osobom prywatnym jak i firmom które planują założyć stronę lub zamierzają zmienić swój wizerunek w Internecie. My zawierzyliśmy profesjonalistom i naprawdę się opłacało.

Lucjan Wasilewski
Lukimport - Import Samochodów

PROHEALTH

Po dwóch latach współpracy z firmą MKDES możemy stwierdzić, że jest ona godną polecenia firmą w zakresie usług internetowych.

W dużym stopniu przyczyniła się ona do zaistnienia naszej firmy w przestrzeni internetowej. Profesjonalnie zajęli się budową strony internetowej, promują ją w sposób ciągły w wyszukiwarkach, co bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie klientów naszymi produktami.

Dzięki ich profesjonalnemu podejściu do budowy wizerunku firmy w Internecie cały czas wyprzedzamy konkurencję w promocji naszych produktów. Duże zlecenia jak i drobne poprawki wykonują bardzo rzetelnie i terminowo, a pomoc techniczna oraz proponowanie nowych korzystnych rozwiązań w sprawach związanych z istnieniem naszej firmy w Internecie sprawia, że nie mamy większych problemów w działce pt.: “informatyka” dzięki czemu więcej uwagi i energii możemy poświęcić naszej zasadniczej działalności.

Jeśli szukają Państwo dobrej, niezawodnej firmy, która stworzy bądź poprawi wizerunek firmy w Internecie oraz wypromuje waszą stronę na pierwsze miejsca w wyszukiwarkach internetowych to polecamy właśnie MKDES – my mieliśmy to szczęście, że od razu na nią trafiliśmy.

Damian Ciossek
Fotele z masażem Prohealth.pl