Blog

Jak przebiega proces tworzenia strony WWW

Budowanie strony internetowej, to proces przekształcania pomysłu, w realne narzędzie realizujące postawione mu cele. Dobrze przygotowana strona, ciekawa i odwiedzana to sukces projektu. Zobacz jak będzie powstawać twoja strona i zaangażuj się w proces jej powstawania.

Czytaj całość

Budowa stron internetowych

Zaczynając przygodę z budowaniem swojej nowej strony www musisz wiedzieć co to jest i jak ogólnie działa Internet, jak funkcjonują w nim strony internetowe i jak można się do nich dostać. Dobrze byś wiedział co to jest serwer wirtualny (tzw. hosting), domena, adres www strony (tzw. URL). Wybór metody Najprostsza metodą stworzenia strony www jest […]

Czytaj całość

Elementy strony WWW

Dowiedz się jakie elementy może i powinna posiadać dobrze wykonana strona internetowa. Wybierz elementy, które pasują do Twojego biznesu i wspomagają procesy.

Czytaj całość

Wpływ jakości strony WWW na jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach

Dowiedz się, czy jakość wykonania strony www przekłada się na jej pozycjonowanie i widoczność w wyszukiwarce Google.

Czytaj całość

Jak wybrać odpowiedni Hosting strony WWW?

Wyjaśniam na co zwrócić uwagę przy wyborze hostingu i jak określić przybliżoną wielkość poszczególnych parametrów, których będzie potrzebowała twoja strona internetowa, poczta e-mail i np. bazy danych.

Czytaj całość

Sposoby reklamy i promocji strony WWW

Zapoznaj się z dostępnymi formami reklamy internetowej, które pozwolą na skuteczną promocję twojej strony www.

Czytaj całość

Wpływ pozycjonowania na ilość i jakość odwiedzin strony WWW

Pokazuję jak pozycjonowanie zwiększa ilość internautów odwiedzających witrynę oraz jak wpływa na inne aspekty obecności i widoczności witryny w internecie.

Czytaj całość