Wizytówki internetowe

Serwis internetowy, w skład którego wchodzi od kilku do kilkudziesięciu stron przedstawiający najistotniejsze informacje o oferowanych produktach i usługach. Miejsce na zamieszczenie opisu przedsiębiorstwa, oferty i zdjęć firmy oraz danych kontaktowych. Wizytówka internetowa www daje szansę na promocję usług i produktów w internecie przy niewielkich koszach.

Co wyróżnia wizytówki www?

Wizytówka internetowa wykonana jest z wykorzystaniem oprogramowania, które pozwala na edytowanie zawartości, przez osoby posiadające umiejętności programowania stron. Może zawierać podstawowe funkcjonalności np. mapkę lokalizacyjną, formularz kontaktowy, formularz zapytania o produkt. Może także zostać wyposażona w dodatki takie jak dymek (tool tip), Lightbox (efektowne powiększanie zdjęć), prezentację zdjęć (slidshow) oraz inne, oparte na bibliotece jQuery.

Małe wizytówki internetowe, projektowane przez naszą firmę, mogą być później rozbudowywane i przekształcane w duże firmowe strony www.

Co zyskujesz dzięki wizytówce internetowej?

Dzięki wizytówce internetowej możesz korzystać w pełni z możliwości promocji Twojej firmy, jakie daje sieć internet.

Dzięki wizytówce www:

Co wchodzi w skład wizytówki?

Decydując się na wykonanie strony wizytówki www przez naszą firmę otrzymasz:

Wizytówki internetowe wykonujemy także na życzenia klienta. Przedstaw nam swoje potrzeby, zaproponujemy korzystne rozwiązanie dla Ciebie.

Portfolio - wizytówki www:

JJJ Ogrody Łódź

zobacz online » / szczegóły »
Zobacz wszystkie realizacje serwisów internetowych
^ Przewiń do góry
MKDES - POZYCJONOWANIE, REKLAMA W GOOGLE, STRONY WWW
tel.kom. 887 325 572
e-mail: biuro@mkdes.opole.pl