Systemy bazodanowe

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania baz danych wspomagających procesy biznesowe nowoczesnych przedsiębiorstw.

Zadaniem aplikacji i systemów baz danych jest zwiększenie wydajności, ograniczenie błędów, wspomaganie procesów decyzyjnych i analitycznych.

Systemy bazodanowe pozwalają na usprawnienie funkcjonowania firmy w obszarach gromadzenia, przetwarzania i przepływu informacji między przedsiębiorstwem a kontrahentami, klientami lub obszarze samej firmy.

Systemy bazodanowe mogą być wykorzystywane przez każde przedsiębiorstwo. Możliwości technologiczne dla realizacji nawet najtrudniejszych zadań są prawie nieograniczone.

Do obsługi tego typu aplikacji wystarczy komputer z dostępem do internetu i zainstalowaną dowolną przeglądarką stron internetowych. Wszystkie operacje wykonuje się prawie identycznie jak przy przeglądaniu zwykłych stron internetowych, z dowolnego miejsca. Zazwyczaj systemy bazy danych zintegrowane ze stroną internetową przedsiębiorstwa, gdzie publikowana jest część zawartych w systemie danych, poprzez którą następuje także wymiana danych z użytkownikiem. Nietypowe i dedykowane aplikacje powstają od podstaw i są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Tworzymy oprogramowanie bazodanowe, które można łatwo integrować z serwisami internetowymi typu strona www, portal, serwis firmowy, sklep internetowy, CRM, Intranet, itp.

Obszary zastosowań

Tworzymy oprogramowanie realizujące konkretne zadania. Obszar działalności danej firmy, dla którego warto stworzyć odpowiednią aplikację najlepiej znany jest pracownikom, bo to oni wiedzą co ułatwiło by im pracę, a tym samym zwiększyło ich wydajność.

Skalowalność

Wykorzystywane przez nas rozwiązania i technologie pozwalają na tworzenie skalowalnych systemów baz danych. W odpowiedzi na zwiększanie się ilości i pojawianie się nowych danych w systemie, aplikacja do ich obsługi, może być rozbudowywana o nowe funkcje. Rozbudowa taka może być wykonana w dogodnym momencie.

Praca grupowa

Systemy baz danych mogą być przystosowane do pracy grupowej. W jednym momencie dane mogą być przetwarzane przez więcej niż jedną osobę. Pozwala to na przyśpieszenie procesów, realizacji zadań i usprawnienie przepływu informacji.

Poziomy uprawnień

Zaprojektowany system poziomów dostępu pozwoli na regulowanie dostępem do informacji i funkcji. Dzięki temu można podzielić między użytkownikami zakres czynności jakie mogą wykonywać w ramach swoich uprawnień.

^ Przewiń do góry
MKDES - POZYCJONOWANIE, REKLAMA W GOOGLE, STRONY WWW
tel.kom. 887 325 572
e-mail: biuro@mkdes.opole.pl