Strony www dla biur nieruchomości współpracujące z programem Agencja 3000

Dzisiaj prowadzenie biura nieruchomości wiąże się z koniecznością szybkiego dotarcia z ofertą do klienta. Większość biur codziennie publikuje ogłoszenia w wielu portalach oraz na swojej stronie www. Dla biur używających programu do prowadzenia biura nieruchomości Agencja 3000 mamy propozycję w pełni zautomatyzowanej strony www dla biur nieruchomości, współpracującej z programem Agencja 3000.

Możliwości strony www zintegrowanej z programem Agencja 3000:

Atutem strony w tej technologii, jest fakt iż praktycznie jest bezobsługowa. Automatycznie aktualizuje oferty, zdjęcia, opisy i inne dane w ofertach. Aktualizacje wykonywane są co 5 minut, dlatego praktycznie od ręki jest w stanie przenieść zmiany wysłane z programu Agencja 3000 do strony www. Strona sama pobiera aktualne kursy walut i prezentuje je na stronie.

Strona www odbiera oferty wysłane z programu Agencja 3000 w standardzie oferty.net. Aby zapoznac się ze specyfikacją importowanych pól opisujących nieruchomość zobacz specyfikację.

Strona jest SEO Friendly dla wyszukiwarki Google

Strona jest tak zaprojektowana aby była maksymalnie przyjazna wyszukiwarce Google. Dzięki temu może łatwo osiągać wysokie pozycje w Google dla ważnych słów kluczowych w tej branży.

Przykładem może być przykład strony dla firmy Investor z Opola. Tuż po uruchomieniu, strona w ciągu kilku dni wskoczyła na pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania Google dla słowa kluczowego "nieruchomości opole".

Program Agencja 3000

Integracja systemów strony www oraz programu Agencja 3000 pozwala na automatyczną aktualizację strony internetowej. Pozwala to na maksymalne skrócenie czasu aktualizacji ofert. Wszystko robi się w jednym miejscu, a zmiany przenoszone są bardzo szybko na stronę internetową.

Agencja3000 - najnowszy produkt informatyczny firmy Real Estate Software - to nowoczesny, zintegrowany system bazodanowy wspomagający pracę zarówno małego – jedno- lub kilkuosobowego, jak i dużego wielooddziałowego biura obrotu nieruchomościami. Zaprojektowany wspólnie przez doświadczonych programistów i specjalistów z zakresu obrotu nieruchomościami odpowiada aktualnym potrzebom zinformatyzowanego rynku.
Program Agencja3000 umożliwia automatyczny eksport do każdego portalu/serwisu nieruchomościowego na rynku, a także na dowolną stronę www. Poniżej lista najbardziej popularnych serwisów nieruchomościowych:

Przejdź na Agencję 3000

Wybierz program Agencja 3000 do obsługi biura nieruchomości. Oszczędź czas i zyskaj nowych klientów dzięki naszemu oprogramowaniu strony www dla biur nieruchomości.

Skontaktuj się z nami aby zamówić stronę www współpracującą z programem Agencja 3000.

Ostatnie realizacje:

^ Przewiń do góry
MKDES - POZYCJONOWANIE, REKLAMA W GOOGLE, STRONY WWW
tel.kom. 887 325 572
e-mail: biuro@mkdes.opole.pl