Strony internetowe CMS

Jeśli sam chcesz decydować o kształcie Twojej strony internetowej, wprowadzać zmiany w dowolnym momencie, ograniczyć koszty aktualizacji potrzebujesz oprogramowania CMS - system zarządzania treścią (ang. Content Management System).
Od tej chwili samodzielna aktualizacja treści serwisu internetowego będzie banalnie prosta, a co najważniejsze - darmowa!

Oferujemy system zarządzania treścią strony internetowej (CMS), który pozwoli Ci na samodzielne, łatwe i szybkie redagowanie treści strony oraz zmianę wyglądu serwisu.

Bogata funkcjonalność ułatwi zdobycie i utrzymanie kontaktu z klientem oraz umożliwi publikowanie oferty, aktualności, reklam, nowych ofert promocyjnych.

Ty decydujesz jak wygląda Twoja strona i wybierasz potrzebne Ci możliwości systemu!

Nie czekaj, skorzystaj z naszego rozwiązania na dotarcie do tysięcy internautów, którzy w tej chwili szukają Twoich usług!

Oferowane możliwości systemu CMS

Bogata funkcjonalność i elastyczność rozwiązania

Oferowane przez nas Strony internetowe CMS pozwala na profesjonalne i jednocześnie nieskomplikowane zarządzanie serwisem internetowym dowolnej wielkości. Nadaje się do prowadzenia małych stron internetowych, rozbudowanych portali branżowych oraz dużych serwisów korporacyjnych.

Aktualizacja i prowadzenie serwisu nie wymagają od Ciebie zaawansowanych umiejętności z zakresu tworzenie stron internetowych.

Usługi dodatkowe

Na życzenie klienta dostosowujemy System CMS do jego indywidualnych potrzeb. Wdrażamy również nietypowe rozwiązania i strony cms.

Strony internetowe CMS można łączyć z resztą oferowanych przez nas rozwiązań internetowych, tworząc rozwiązanie kombinowane. Dzięki temu zyskujesz maksymalną funkcjonalność i możliwość samodzielnego decydowania o kształcie Twojej strony internetowej.

Zazwyczaj usługa ogranicza się do wykonania i uruchomienia strony. Wykonujemy także usługi kompleksowe, czyli zaprojektowanie i wdrożenie strony wraz z wprowadzeniem treści stron serwisu.

Wyposażenie strony CMS

Oprogramowanie CMS można wzbogacić o szereg rozszerzeń, dedykowanych do realizacji konkretnych zadań.

Portfolio - wizytówki www:

E-Cars Wypożyczalnia Samochodów

zobacz online » / szczegóły »
Zobacz wszystkie realizacje serwisów cms
^ Przewiń do góry
MKDES - POZYCJONOWANIE, REKLAMA W GOOGLE, STRONY WWW
tel.kom. 887 325 572
e-mail: biuro@mkdes.opole.pl