Serwisy korporacyjne

Internetowy serwis korporacyjny jest miejscem, gdzie spotykają się klienci, partnerzy oraz pracownicy firmy. Portal korporacyjny wspiera wymianę informacji i jednocześnie tworzy pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Przekazuje informacje o bieżącej działalności firmy, nowościach, wydarzeniach, produktach i usługach, a także sukcesach w biznesie.

Zadania serwisu korporacyjnego

Do głównych zadań serwisu korporacyjnego należą:

Oprogramowanie strony korporacyjnej

Zaawansowany, rozbudowany serwis korporacyjny może zawierać:

Warto korzystać z dostępnych rozwiązań

Oprogramowanie do samodzielnej aktualizacji treści pozwala Klientowi na samodzielnie rozbudowywanie i administrowanie elementami struktury i zawartości serwisu korporacyjnego. Zastosowanie rozwiązań specjalistycznych, do realizacji konkretnych zadań pozwala na szybką i skuteczną ich organizację i wykonywanie przez poszczególne działy firmy. Dzięki temu zyskuje się maksymalną elastyczność, możliwość dopasowania się do potrzeb swoich odbiorców oraz obniżenie kosztów. Maksymalnie skraca czas publikacji aktualizacji oraz dotarcia z informacją do swoich kontrahentów.

Dlaczego zlecić wykonanie serwisu korporacyjnego naszej firmie?

Mamy doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań dla stron korporacyjnych. Oferujemy najlepsze, sprawdzone oprogramowanie www, dedykowane dla konkretnych zadań jakie potrzebuje zrealizować Klient. Doradzamy oraz zapewniamy wsparcie techniczne i pomoc w użytkowaniu. Realizujemy dostosowanie do specjalnych wymogów Klienta.

Portfolio - serwisy korporacyjne:

All Seasons Polska Sp. z o.o.

zobacz online » / szczegóły »
Zobacz wszystkie realizacje serwisów internetowych
^ Przewiń do góry
MKDES - POZYCJONOWANIE, REKLAMA W GOOGLE, STRONY WWW
tel.kom. 887 325 572
e-mail: biuro@mkdes.opole.pl