Referencje

Ze względu na dosyć dużą nieufność społeczną w stosunku do usług świadczonych drogą elektroniczną, na jaką nierzadko napotykamy przy pierwszym kontakcie z klientem, chcemy przedstawić opinie naszych kontrahentów, na temat zrealizowanych przez MKDES zleceń i usług.


J&R AUTO SALON SP. Z O.O.

Jesteśmy największym na Opolszczyźnie dealerem samochodów marki Opel, Chevrolet, Cadillac i Suzuki. Ciągły rozwój firmy oraz dbałość o jej dobry wizerunek, zobowiązuje nas do uważnego dobierania wykonawców usług. Jednym z takich partnerów, któremu zaufaliśmy jest firma MKDES. Współpracę z nią rozpoczęliśmy od zlecenia wykonania strony internetowej naszej spółki. Zadanie to zostało wykonane bardzo dobrze, z należytą starannością a przy tym w pełni zadowalającym nas terminie.

Usatysfakcjonowani takim przebiegiem pierwszego zlecenia powierzyliśmy im następne, tzn. wykonanie oprogramowania ankiety internetowej oraz napisanie oprogramowania wspomagającego sprzedaż samochodów i ubezpieczeń, zintegrowanego ze stroną internetową. W tym przypadku także firma MKDES wykazała się sumiennością i profesjonalizmem, a przy tym bardzo szybko i fachowo dostosowywała się do wypływających na bieżąco nowych pomysłów i potrzeb, wykorzystując do tego swoją szeroką wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

Tak pozytywny przebieg współpracy był także możliwy miedzy innymi dzięki utrzymaniu niemal ciągłego, bezpośredniego kontaktu między naszymi firmami, w bardzo elastycznych godzinach. Wszystkie nasze prośby i pomysły mogliśmy przekazać do MKDES niemalże natychmiast i tak też były one realizowane.

Mając tak dobre odczucia ze współpracy z firmą MKDES, z pełną odpowiedzialnością możemy polecić ją innym prężnym przedsiębiorcom, szukającym odpowiedzialnych, fachowych, posiadających umiejętność dostosowania się do dynamicznie zmieniających się wymogów rynku, partnerów w biznesie.

Tomasz Kolan
Dyrektor Handlowy
J&R Auto Salon Sp. z o.o.

POL-SKONE

Jesteśmy jedną z największych w kraju firm branży stolarki budowlanej.

Firmie MKDES powierzyliśmy pozycjonowanie naszego serwisu w wyszukiwarkach internetowych.

Mimo, że konkurencja w naszej dziedzinie jest ogromna i wiele firm podejmuje wszelkie działania by zdobywać jak najszerszą rzeszę klientów za pomocą Internetu, dzięki staraniom MKDES to nasza strona internetowa znajduje się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania na interesujące nas frazy.

Należy też dodać, że MKDES bardzo uczciwie podchodzi do wykonywanego zlecenia. Nigdy nie spotkaliśmy się z jakąkolwiek próbą uchylania się od odpowiedzialności za powierzone zadanie lub chęcią nieuczciwego uzyskania korzyści. Mamy też poczucie, że zawsze możemy liczyć na fachową pomoc z ich strony.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z MKDES, a trwa ona już ponad 2 lata. Możemy też szczerze polecić ich usługi innym, poszukującym profesjonalnych i rzetelnych wykonawców.

mgr inż. Sławomir Szulżyk
Dyrektor Handlowy
POL-SKONE Sp. z o.o.

PRO-VENT

Firma PRO-VENT specjalizuje się w produkcji central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperatorów). Nasza oferta obejmuje urządzenia zaprojektowane do domów jednorodzinnych, jak i do hal, biurowców, sklepów i basenów.

Z firmą MKDES współpracujemy już od kilku lat.

W pierwszym etapie współpracy powierzyliśmy firmie MKDES stworzenie nowej strony internetowej firmy, dopasowanej nie tylko do naszej działalności ale także nadążającej za współczesnymi trendami w projektowaniu stron www. Zadanie zostało zrealizowane bardzo dobrze. Potem stopniowo we współpracy z MKDES rozszerzaliśmy jej funkcjonalność . Obecnie, dzięki MKDES – poprzez stronę www.pro-vent.pl i www.wymiennikigruntowe.pl systematycznie odświeżamy nasz wizerunek w Internecie.

Dodatkowo firma MKDES dba o zwiększenie popularności Pro-Vent poprzez uzyskanie lepszych pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

Współpraca układa się nam bardzo stabilnie. Nasze potrzeby dotyczące aktualizacji stron są realizowane na bieżąco. Zawsze podczas realizacji zlecenia możemy liczyć na fachową pomoc, kompetentne porady i doradztwo w zakresie nie tylko powierzonego zlecenia, ale również wszelkich aspektów z nim powiązanych lub mających na nie znaczący wpływ obecnie lub w przyszłości. Firma MKDES bardzo elastycznie dostosowuje się do potrzeb klienta, jest otwarta na jego sugestie i reaguje szybko w przypadku ewentualnych uwag. MKDES w pełni odpowiada za wykonaną przez siebie usługę.

Szczerze polecamy firmę wszystkim , którzy poszukują profesjonalnego i odpowiedzialnego wykonawcy swojego zadania.

Mirosława Ćwik
Pro-Vent Systemy Wentylacyjne

KLOPFER POLSKA SP. Z O.O.

W imieniu doświadczonej i posiadającej ugruntowaną pozycje na rynku firmy Klopfer Polska sp. z o.o., mam przyjemność przedstawić i szczerze polecić usługi firmy MKDES.

Wszelkie zlecone im usługi internetowe wykonane są zawsze z należytą starannością i przede wszystkim godnym pochwały profesjonalizmem.

Bardzo cenne są dla nas ich uwagi i fachowe doradztwo podczas wykonywania zleceń, a także proponowane alternatywne rozwiązania i możliwości, przy szukaniu najlepszej drogi do osiągnięcia założonego celu. Warte podkreślenia jest też uczciwe i rzetelne podejście do wykonywanego zlecenia oraz widoczne zaangażowanie w projekt.

Nigdy, przy współpracy z MKDES, nie mieliśmy do czynienia z przeciąganiem terminu wykonania usługi lub uciekaniem od odpowiedzialności za nią. Zawsze należycie wywiązują się ze swoich obowiązków.

Pozostaje tylko życzyć sobie i innym przedsiębiorcom wielu takich partnerów w biznesie.

Z poważaniem
Andrzej Kalla
Klopfer Polska sp. z o.o.

SATI

Firma MKDES wykonała dla nas sklep internetowy, który miał na celu zwiększenie sprzedaży naszych produktów oraz promocję naszej firmy w Internecie. Wykonują też dla nas usługę pozycjonowania naszego serwisu.

Dzięki dużemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu MKDES, sklep bardzo szybko i sprawnie zaczął spełniać postawione mu wymagania. Jest bardzo dobrze dostosowany do naszych potrzeb, posiada optymalne dla nas rozwiązania i funkcje.

Usatysfakcjonowani jesteśmy też z usługi pozycjonowania naszego sklepu przez MKDES. Najwyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych, na interesujące nas frazy powodują, że internauci szybko trafiają na naszą stronę, a to przynosi bardzo wymierne efekty.

Dodatkowym powodem do zadowolenia ze współpracy z tą firmą jest fakt, że nawet po zakończeniu zlecenia nie uchyla się ona od odpowiedzialności za swój produkt i wykonane usługi. Zawsze można liczyć na poradę i szybką pomoc z ich strony przy ewentualnych trudnościach i kłopotach, nawet tych nie związanych ściśle ze zleceniem.

Dzięki temu mam przeświadczenie, że wybierając MKDES na wykonawcę mojego zlecenia, dokonałem słusznego wyboru i mogę zdecydowanie polecić innym przedsiębiorcom ich profesjonalne usługi oraz uczciwe i życzliwe podejście do klienta.

Polecam!

Andrzej Kalla
Zakład Kamieniarski SATI

WORKCENTRE

Jesteśmy biurem pracy szukającym pracowników dla kontrahentów zagranicznych. Ciągły rozwój firmy oraz dbałość o jej dobry wizerunek, zobowiązuje nas do uważnego dobierania wykonawców usług. Jednym z takich partnerów, któremu zaufaliśmy jest firma MKDES. Współpracę z nią rozpoczęliśmy od zlecenia wykonania strony internetowej naszego biura. Zadanie to zostało wykonane bardzo dobrze, z należytą starannością a przy tym w pełni zadowalającym nas terminie.

Usatysfakcjonowani takim przebiegiem pierwszego zlecenia powierzyliśmy im następne, tzn. wykonanie oprogramowania bazy danych która obsługuje klientów naszego biura oraz napisanie oprogramowania do rejestrowania się kandydatów zintegrowanego ze stroną internetową. W tym przypadku także firma MKDES wykazała się sumiennością i profesjonalizmem, a przy tym bardzo szybko i fachowo dostosowywała się do wypływających na bieżąco nowych pomysłów i potrzeb, wykorzystując do tego swoją szeroką wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

Tak pozytywny przebieg współpracy był także możliwy miedzy innymi dzięki utrzymaniu niemal ciągłego, bezpośredniego kontaktu między naszymi firmami, w bardzo elastycznych godzinach. Wszystkie nasze prośby i pomysły mogliśmy przekazać do MKDES niemalże natychmiast i tak też były one realizowane.

Firma MKDES oferuje swoją pomoc nie tylko w zakresie objętym umową ale także w całym obszarze swoich profesjonalnych umiejętności. Współpraca z nim jest bardziej partnerstwem niż kontraktem. Wiemy, że cały czas możemy liczyć na pomoc firmy i szybki rozwiązywanie problemów.

Mając tak dobre odczucia ze współpracy z firmą MKDES, z pełną odpowiedzialnością możemy polecić ją innym prężnym przedsiębiorcom, szukającym odpowiedzialnych, fachowych, posiadających umiejętność dostosowania się do dynamicznie zmieniających się wymogów rynku, partnerów w biznesie.

Prezes zarządu
Krzysztof Donat
Work Centre Sp z o.o.

STYKMAT

MKDES w ciągu 3 tygodni stworzył dla nas serwis internetowy, celem zwiększenia skuteczności działalności naszej firmy.

Usługa została wykonana w terminie, spełniając nasze oczekiwania. Kontakt z MKDES przebiegał bez zarzutu. W toku prac nad projektem, utrzymywaliśmy kontakt telefoniczny i mailowy, dyskutując na bieżąco każdy szczegół projektowanego serwisu. Po omówieniu naszych potrzeb, przedstawione nam zostały propozycje skutecznych, jak również ekonomicznych w wykonaniu rozwiązań projektowych a każde pytanie i wątpliwości z naszej strony były na bieżąco uwzględniane i wyjaśniane.

Po zakończeniu prac, w czasie wdrażania serwisu do jego pełnego już funkcjonowania i później, cały czas pozostajemy z MKDES w kontakcie, mogąc zawsze liczyć na szybką radę i rozwiązanie naszych problemów.

PW Stykmat poleca współprace z MKDES.

właściciel
Radosław Materak

STOLARSTWO DŁUGOSZ

"Stolarstwo Długosz" to znana w województwie opolskim firma z branży stolarki otworowej.

Ponad półwieczna historia przedsiębiorstwa, ogromne doświadczenie, doskonałe wyroby, zadowoleni klienci - to charakterystyka naszej działalności.

Postanowiliśmy pochwalić się tym wszystkim szerszemu gronu potencjalnych klientów.

Najlepszym sposobem na to w dzisiejszych czasach jest Internet.
Stworzenie serwisu internetowego promującego naszą działalność zleciliśmy firmie MKDES.

Już podczas trwania współpracy przekonaliśmy się, że wybraliśmy odpowiedniego wykonawcę.
Teraz, po wykonaniu usługi pozostaje już tylko to potwierdzić.

MKDES to firma cechująca się profesjonalnym i co warte podkreślenia, indywidualnym podejściem do klienta. Przez cały okres realizacji zlecenia mogliśmy liczyć na fachowe porady i pełne zawodowstwo ze strony MKDES. Jednocześnie mieliśmy poczucie i dowody na to, że wykonawca rozważa i stosuje wszelkie propozycje wychodzące z naszej strony.

Na uznanie zasługuje też elastyczność firmy, objawiająca się umiejętnym i efektywnym dostosowaniem czasu realizacji zlecenia do potrzeb i możliwości klienta.

Wszystko to w połączeniu z efektem naszej współpracy, czyli wykonaną stroną internetową, w pełni zasługuje na uznanie i jest godne polecenia wszystkim osobom ceniącym profesjonalizm, partnerstwo i uczciwość.

Szczerze polecam.

Piotr Długosz
"STOLARSTWO DŁUGOSZ" stolarstwo-dlugosz.pl

INDECCO

Firma InDecco specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji technik osłonowych do domów jednorodzinnych, biurowców, marketów, hal przemysłowych.

Firmie MKDES zleciliśmy wykonanie strony internetowej.

MKDES nie tylko wykonała dla nas stronę zgodnie z oczekiwaniami, ale przede wszystkim wykreowała naszą firmę w przestrzeni internetowej.

Współpraca z firmą MKDES trwa już kilka lat i co stwierdziliśmy, przełożyła się dla nas na realne korzyści.

Ze strony MKDES zawsze możemy liczyć na fachową i rzetelną pomoc, cenne uwagi oraz pełne zaangażowania podejście do realizowanych zadań.

Z całą odpowiedzialnością chciałabym polecić firmę MKDES wszystkim, którzy cenią profesjonalnych i odpowiedzialnych partnerów w biznesie.

Karina Maciejak
"INDECCO" indecco.pl

ABERNATO

Firma MKDES została przez nas wybrana w celu stworzenia strony internetowej i sklepu internetowego.

Pierwszym kryterium wyboru tej firmy było "wysokie" pozycjonowanie jej strony w przeglądarce Google co świadczyło o doświadczeniu firmy w tej dziedzinie. Kolejnym atutem była konkretna, wyczerpująca oferta i poziom sugerowanych cen.

Firma MKDES wykazała w trakcie realizacji wysokie kompetencje i zrozumienie stawianych przed nim zadań. Wykazała się otwartością na nowatorskie rozwiązania i profesjonalizmem przy realizacji całego przedsięwzięcia.

W czasie realizacji wszelkie uzgodnienia przekazywane były bez nadużywania fachowej terminologii w sposób w pełni zrozumiały dla informatycznego laika. Zaowocowało to projektem z nadwyżką spełniającym oczekiwania.

Współpraca z MKDES-em była na tyle owocna i satysfakcjonująca że zdecydowałem się na przedłużenie współpracy na czas nieokreślony.

Firma MKDES oferuje swoją pomoc nie tylko w zakresie objętym umową ale także w całym obszarze swoich profesjonalnych umiejętności. Współpraca z nim jest bardziej partnerstwem niż kontraktem.

Sposób wykonania zadania i rozsądna cena sprawiły, że porównywanie innych ofert było zbyteczne.

Z całym przekonaniem polecam usługi firmy MKDES w całym oferowanym przez nich zakresie.

Stefan Ogidel
"ABERNATO" abernatopen.pl

PROHEALTH

Po dwóch latach współpracy z firmą MKDES możemy stwierdzić, że jest ona godną polecenia firmą w zakresie usług internetowych.

W dużym stopniu przyczyniła się ona do zaistnienia naszej firmy w przestrzeni internetowej. Profesjonalnie zajęli się budową strony internetowej, promują ją w sposób ciągły w wyszukiwarkach, co bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie klientów naszymi produktami.

Dzięki ich profesjonalnemu podejściu do budowy wizerunku firmy w Internecie cały czas wyprzedzamy konkurencję w promocji naszych produktów. Duże zlecenia jak i drobne poprawki wykonują bardzo rzetelnie i terminowo, a pomoc techniczna oraz proponowanie nowych korzystnych rozwiązań w sprawach związanych z istnieniem naszej firmy w Internecie sprawia, że nie mamy większych problemów w działce pt.: "informatyka" dzięki czemu więcej uwagi i energii możemy poświęcić naszej zasadniczej działalności.

Jeśli szukają Państwo dobrej, niezawodnej firmy, która stworzy bądź poprawi wizerunek firmy w Internecie oraz wypromuje waszą stronę na pierwsze miejsca w wyszukiwarkach internetowych to polecamy właśnie MKDES - my mieliśmy to szczęście, że od razu na nią trafiliśmy.

Damian Ciossek
Fotele z masażem Prohealth.pl

LUKIMPORT

Mogę szczerze odpowiedzieć że w dużej mierze firma MKDES przyczyniła się do powstania a w późniejszym czasie do rozwoju oraz znakomitego wizerunku naszej firmy w Internecie. Firma MKDES stanęła na bardzo wysokim poziomie pod względem projektu naszej strony, a braliśmy pod uwagę wiele ofert innych firm i okazał się to strzał w dziesiątkę.

Każde zlecenie wysyłane przez naszą firmę jest realizowane niemalże natychmiast (a to dziś wielka zaleta) i wielką dbałością o szczegóły ogłoszeń. MKDES służy również pomocą po wykonaniu zlecenia i nie ukrywam, że zdarzały się problemy z pocztą ale po konsultacji telefonicznej wszystko wracało do najlepszego porządku.

Polecam gorąco usługi MKDES osobom prywatnym jak i firmom które planują założyć stronę lub zamierzają zmienić swój wizerunek w Internecie. My zawierzyliśmy profesjonalistom i naprawdę się opłacało.

Lucjan Wasilewski
Lukimport - Import Samochodów

^ Przewiń do góry
MKDES - POZYCJONOWANIE, REKLAMA W GOOGLE, STRONY WWW
tel.kom. 887 325 572
e-mail: biuro@mkdes.opole.pl