Projektowanie stron

Strona internetowa to przestrzeń w Internecie zarezerwowana tylko i wyłącznie dla Twojej firmy. Dzięki niej zyskasz możliwość dotarcia do nowych klientów, którzy szukają usług i produktów oferowanych przez Twoje przedsiębiorstwo. Niskie koszty wdrożenia nośnika reklamy, jakim jest strona internetowa w połączeniu z możliwością dotarcia do dużej liczby odbiorców, sprawiają że jest to jeden z najefektywniejszych sposobów na promocję Twojego biznesu. Czytelna i atrakcyjna strona internetowa zbuduje wizerunek Twojej firmy w sieci Internet, zapewni nowych i utrzyma dotychczasowych klientów.

Oferujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych. Zaproponujemy Ci skuteczne rozwiązania zapewniające widoczność strony w internecie. Oferujemy najnowocześniejsze oprogramowanie stron internetowych, abyś mógł samodzielnie zarządzać treścią strony.

Jeśli wolisz powierzyć aktualizację serwisu specjalistom, zaproponujemy korzystne warunki usługi aktualizacji Twojej strony.

Jakość usług

Zapewniamy najwyższej jakości tworzenie stron internetowych i aplikacji. Nowoczesne oprogramowanie stron i użytych technologii pozwoli aby Twoja strona działała poprawnie przez długie lata. Tworzymy profesjonalne, ergonomiczne i dostępne strony internetowe, oparte na zasadach Webusability - projektowanie stron przyjaznych użytkownikowi. Zachowujemy najwyższe standardy kodowania, zgodne ze standardami W3C.

Dlaczego my?

Tworzenie stron i programowanie aplikacji internetowych to nasza pasja od 2004 roku. Nasze kompetencje potwierdza bogate portfolio serwisów internetowych wykonanych w ostatnich latach oraz grono klientów, którzy nam zaufali i wystawili dobre referencje. Klient zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie po ukończeniu projektu.

Doradzamy także w zakresie dalszej strategii rozwoju Państwa biznesu w Internecie. Zdobyte doświadczenie pozwala nam tworzyć witryny przyjazne wyszukiwarkom, co przekłada się na konkretne korzyści dla ich właścicieli. Od wielu lat promujemy firmy w internecie, oferujemy pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach i linki sponsorowane.

Cena usługi wykonania strony

Oferujemy bardzo wysoki poziom usług za przyzwoitą cenę. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta oraz wybraniu odpowiednich technologii i rozwiązań, przedstawiamy dokładną wycenę naszych usług.

Nasza oferta usług obejmuje:

Portfolio - strony www:

J&R Auto-Salon

zobacz online » / szczegóły »
Zobacz wszystkie realizacje serwisów internetowych
^ Przewiń do góry
MKDES - POZYCJONOWANIE, REKLAMA W GOOGLE, STRONY WWW
tel.kom. 887 325 572
e-mail: biuro@mkdes.opole.pl