Wpływ jakości strony WWW na jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach

Większość osób wybierających wykonawcę strony WWW kieruje się kosztami jej wykonania. Często jest tak, że firmy oferujące najniższe ceny wykonania stron oszczędzają, tworząc witryny nieprzyjazne dla wyszukiwarki Google. Zastanów się, czy możesz sobie na to pozwolić?

Klient praktycznie nie jest w stanie rozpoznać, czy strona została wykonana tak, aby była przyjazna wyszukiwarce i sama z siebie gwarantowała osiąganie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Zwyczajnie nie posiada specjalistycznej wiedzy i co najważniejsze doświadczenia. Dlatego właśnie udaje się do specjalisty, aby ten wykonał dobrej jakości usługę. Wiele firm wykorzystuje niewiedzę klientów i oferuje im tanie usługi, nie wspominając nawet ile rzeczy można dodatkowo wykonać, aby witryna była przyjazna wyszukiwarkom.

Zobacz jak dobrze wykonana strona może wpłynąć na jej pozycjonowanie w Google.

Poniżej widzisz wykres pozycji, dla jednej z pozycjonowanych przez MkDes stron. Pozycjonowaliśmy tą witrynę bardzo intensywne. Pomimo tego, nie mogliśmy uzyskać zadowalających efektów. Okres pozycjonowania tej strony był bardzo długi, stąd nasza pewność, że samym pozycjonowaniem nie mogliśmy w stanie nic więcej zrobić. W międzyczasie zapadała decyzja o budowie nowej strony www. Właściciel witryny powierzył jej wykonanie firmie MkDes. Wdrożenie nowej witryny miało miejsce w dniu 4 października 2010r. Zobacz jak w ciągu dwóch tygodni strona osiągnęła pierwszą pozycję w rankingu wyszukiwarki Google.

Przykład wzrostu pozycji witryny jednego z naszych klientów.

Oczywiście, dla trudnych słów kluczowych, samo wykonanie witryny przyjaznej wyszukiwarce nie gwarantuje wysokich pozycji w rankingu. Jednak jak widać na przykładzie, dla najlepszego efektu, niezbędne jest skuteczne pozycjonowanie i dobrej jakości witryna WWW.

Jeśli twoja witryna nie osiąga wysokich pozycji w wyszukiwarce na interesujące cię słowa kluczowe, skontaktuj się z nami. Zapewniamy kompleksowe i skuteczne pozycjonowanie stron w Google.

^ Przewiń do góry
MKDES - POZYCJONOWANIE, REKLAMA W GOOGLE, STRONY WWW
tel.kom. 887 325 572
e-mail: biuro@mkdes.opole.pl