Poradniki i pomoc

Jak pozycjonowanie wpływa na ilość odwiedzin witryny »
Przekonaj się, że pozycjonowanie to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie widoczności witryny w sieci internet. Pokazujemy jak pozycjonowanie zwiększa ilość internautów odwiedzających witrynę.
Wpływ jakości strony WWW na jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach »
Większość osób wybierających wykonawcę strony WWW kieruje się kosztami jej wykonania. Często jest tak, że firmy oferujące najniższe ceny wykonania stron oszczędzają, tworząc witryny nieprzyjazne dla wyszukiwarki Google. Zastanów się, czy możesz sobie na to pozwolić?
Budowa stron internetowych »
Zaczynając przygodę z budowaniem swojej nowej strony www musisz wiedzieć co to jest i jak ogólnie działa Internet, jak funkcjonują w nim strony internetowe i jak można się do nich dostać. Dobrze byś wiedział co to jest serwer wirtualny (tzw. hosting), domena, adres www strony (tzw. URL).
Elementy stron WWW »
W zależności od wielkości strony i potrzeb jej użytkowników strony www można wyposażyć w wiele przydatnych elementów funkcjonalnych, odpowiedzialnych za jej użyteczność, łatwość obsługi i intuicyjność. Zobacz jakie elementy możesz wykorzystać.
Reklama strony »
Różne formy reklamy internetowej pozwolą na skuteczna promocję twojej strony www. Wybierz najskuteczniejsze dla siebie rozwiązanie.
Jak wybrać odpowiedni Hosting stron »
Wyjaśniamy jaki pakiet jest najbardziej odpowiedni dla twoich potrzeb. Na co zwrócić uwagę przy wyborze i jak określić przybliżoną wielkość poszczególnych parametrów, których będzie potrzebowała twoja strona, poczta e-mail i np. bazy danych.
Jak przebiega proces tworzenia strony WWW »
Budowanie strony internetowej, to proces przekształcania pomysłu, w realne narzędzie realizujące postawione mu cele. Dobrze przygotowana strona, ciekawa i odwiedzana to sukces projektu. Zobacz jak będzie powstawać twoja strona i zaangażuj się w proces jej powstawania.
^ Przewiń do góry
MKDES - POZYCJONOWANIE, REKLAMA W GOOGLE, STRONY WWW
tel.kom. 887 325 572
e-mail: biuro@mkdes.opole.pl